Rýchle a jednoduché prenášanie bicyklov

Na Slovensku, ale aj v blízkom zahraničí, je mnoho zaujímavých a prekrásnych cyklistických tratí. A keďže je cyklistická sezóna v plnom prúde, láka nás vysadnúť na bicykel a spoznávať svet zo sedadla tohto dopravného prostriedku. Trate, ktoré sa nachádzajú v blízkosti vášho obydlia, sú ľahko dostupné. Čo však vtedy, ak je vaša obľúbená alebo vytúžená cyklistická trať vzdialená desiatky či stovky kilometrov? Už sa viac nemusíte obmedzovať!

Nosiče bicyklov otvárajú milovníkom cyklistiky úplne nové obzory!  Vďaka tomuto inovatívnemu riešeniu sa môžete vybrať prakticky kamkoľvek – a to aj so svojimi bicyklami. Nosiče bicyklov sa montujú na ťažné zariadenie vozidla a manipulácia s nimi je veľmi jednoduchá. Tieto zariadenia sú vyrábané z kvalitných, no ľahkých surovín, čím je zjednodušené ich používanie. Napriek tomu sú však nosiče na bicykle odolným a trvácnym produktom. Sú chránené voči poškodeniu a odolajú aj nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Vďaka detailnému prevedeniu a pevnej stabilite nosičov je minimalizované riziko straty bicykla prakticky na nulu. Tieto zariadenia ponúkajú možnosť prenosu jedného, ale aj viacerých bicyklov, takže si môžete svoju obľúbenú cyklistickú trať užiť aj s celou svojou rodinou či známymi. Trh ponúka široký výber nosičov, ktoré spĺňajú tie najvyššie požiadavky zo strany zákazníkov, ale aj výrobcov.

Toto jednoduché a cenovo dostupné zariadenie vám a vašej rodine či známym umožní objavovať cyklistické zákutia, o ktorých ste doteraz nemali ani potuchy. Užite si tohtoročnú cyklistickú sezónu naplno a neobmedzujte sa len na blízke trate. Nosiče na bicykle na ťažné zariadenia sú tým najlepším pomocníkom na efektívny a rýchly prenos bicyklov kamkoľvek!

Autorské právo: warrengoldswain / 123RF Reklamní fotografie