Dokonalý komfort pre každé vozidlo? Vieme, kde začať.

Výber správnych pneumatík nie je najjednoduchošou záležitosťou. Ak sa ale chcete vyhnúť zbytočným starostiam a vybrať si naozaj správne, pneuservis v Ivánke pri Dunaji je tým pravým miestom, kde by ste mali začať. Okrem predaja kvalitných pneumatík poskytuje aj komplexný autoservis s prvotriednymi službami.

Predajom pneumatík sa dnes zaoberá široké spektrum predajcov, avšak nie je predaj ako predaj. Ak hľadáte pneumatiky ktorých kvalita je popredná a ich cena je dostupná bežnému smrteľníkovi ste tu správne.

Správna“obuv“ je dôležitá

Blíži sa teplo a leto a vaše auto potrebuje „prezuť“. Vyberte mu preto letné pneumatiky, v ktorých sa bude cítiť spoľahlivo a bezpečne nielen vaše auto ale hlavne vy. Mnoho vodičov používa zimné pneumatiky bez prezutia aj počas leta. Tým však riskujú horšiu priľňavosť teda aj dlšiu brzdnú dráhu.Uvedomte si preto fakt, že oprava havarovaného vozidla je podstatne drahšia ako kúpa nových letných pneumatík.

Geometria kolies vozidla Pri bezpečnej jazde autom myslíte aj na geometriu kolies vášho vozidla. Práve tá je dôležitým prvkom  ovplyvňujúcim riadenie vozidla, opotrebovanie pneumatík a výrazne sa podieľa aj na spotrebe paliva.


môj obrázok

 

Už správnym nastavením geometrie kolies dosiahne vaše auto  lepšie jazdné vlastnosti a zlepší sa aj jeho ovládateľnosť. Jej základnou požiadavkou je nastavenie kolies tak, aby sa pri jazde v zákrute ale aj v priamom smere nešmýkali.

Aj pri výbere príslušenstva by sme mali byť obozretní. Pri výbere diskov nás niekedy trápi nerozhodnosť najmä v otázke investícií a väčšej spoľahlivosti. Na rozdiel od minulosti, dnes sú rozdiely medzi hliníkovými a plechovými diskami malé a častokrát  sú vyrábané z ocele ktorá ponúka podobné kvalitatívne požiadavky. Existuju však malé rozdiely a preto je dôležité staviť na predajcu, ktorý je overený. Veľmi kvalitné sú napríklad aj exkluzívne Aludisky .